Organik Sertifikalı Yüz Temizleme Köpüğü
Organik Sertifikalı Yüz Temizleme Köpüğü
Organik Sertifikalı Yüz Temizleme Köpüğü

Organik Sertifikalı Yüz Temizleme Köpüğü

Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)

Clooe Organik Yüz Temizleme Köpüğü, 150ml'lik özel formülüyle yetişkinler ve çocuklar için tasarlanmıştır. Aloe Vera, at kestanesi ve meyan kökü özleri ile zenginleştirilmiş bu temizleyici, cildinizi derinlemesine temizlerken besler ve nemlendirir. Günlük kullanım için ideal olan bu köpük, cildin doğal ışıltısını ortaya çıkarır.

 

İçindekiler;

•    Su
•    At Kestanesi
•    Gül Suyu
•    Zeytin Yağı
•    Argan Yağı
•    Gliserin
•    Astragalus Kökü Ekstresi
•    Huş Yaprağı Ekstresi
•    Eğrelti Çiçeği Ekstresi
•    Kekik Yaprağı Suyu
•    Mersin Yaprağı Suyu

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Organik Sertifikalı El Temizleme Köpüğü Roll On

At Kestanesi

Cilt bakımında kullanıldığında, özellikle anti-inflamatua...

Daha Fazla

Gül Suyu

Gül çiçeklerinin buhar distilasyonu yoluyla elde edilen...

Daha Fazla

Zeytin Yağı

Akdeniz bölgesinde yüzyıllardır hem gıda hem de cilt bakı...

Daha Fazla

Argan Yağı

Yüksek miktarda E vitamini, esansiyel yağ asitleri ve ant...

Daha Fazla

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Clooe Organik Yüz Temizleme Köpüğü, günlük cilt bakım rutininizin temel bir parçası olarak cildinizi yağ, kir, hava kirliliği ve makyaj artıklarından nazikçe arındırır. %100 saf uçucu yağlar ve değerli bitkisel özlerle formüle edilen bu köpük, cildinizi kurutmadan temizler ve ferahlatır. Aloe Vera'nın nemlendirici, at kestanesinin canlandırıcı ve meyan kökünün yatıştırıcı etkileriyle, cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Dermatolojik olarak test edilen bu ürün, tüm cilt tipleri için uygundur ve doğal bir temizlik deneyimi sunar.

FAYDALARI

Clooe Organik Yüz Temizleme Köpüğü, cilt üzerinde birçok olumlu etkiye sahiptir. Derinlemesine temizlik sağlarken cildi nemlendirir, besler ve canlandırır. Cilt florasıyla uyumlu formülü, cildin doğal dengesini korurken, at kestanesi ve meyan kökü özleriyle cildin daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran bu köpük, her kullanımda cilde ipeksi bir yumuşaklık ve ferahlık hissi verir.

İÇİNDEKİLER

Su, at kestanesi, gül suyu, zeytin yağı, argan yağı, gliserin, astragalus kökü ekstresi, huş yaprağı ekstresi, eğrelti çiçeği ekstresi, kekik yaprağı suyu, mersin yaprağı suyu gibi doğal ve besleyici bileşenler içerir.

İÇERMEYEN BİLEŞENLER

Clooe Organik Yüz Temizleme Köpüğü, paraben, silikon, gluten, SLS, SLES, renklendiriciler, likit parafin ve petrol türevi maddeler gibi cilde zarar verebilecek maddeleri içermez.

NASIL KULLANILIR

Islak yüze bir miktar köpük uygulayın ve nazikçe masaj yaparak köpürtün. Ilık suyla durulayın. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanım için idealdir.

UYARILAR

Harici kullanım içindir. Göz çevresiyle temasından kaçının. Herhangi bir cilt reaksiyonu gözlemlenirse kullanımı durdurun ve doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Doğrudan güneş ışığından koruyun.

Hacim
150 ml
Kullanım Amacı
Temizleme
Adet
1
Test Keyo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.