Bebek Gaz Giderici Rahatlatıcı Masaj Yağı
Bebek Gaz Giderici Rahatlatıcı Masaj Yağı
Bebek Gaz Giderici Rahatlatıcı Masaj Yağı
Bebek Gaz Giderici Rahatlatıcı Masaj Yağı
Bebek Gaz Giderici Rahatlatıcı Masaj Yağı
Bebek Gaz Giderici Rahatlatıcı Masaj Yağı

Bebek Gaz Giderici Rahatlatıcı Masaj Yağı

Fiyat : ₺349,00(KDV Dahil)

Clooe Tummy Oil Bebek Masaj Yağı, bebek ve çocukların sindirim sistemini destekleyerek gaz ve kolik gibi sorunlarda rahatlama sağlamak için tasarlanmış, %100 doğal bitki yağları ile formüle edilmiş 30ml hacimli bir üründür. Bebeklerin kuru ve atopiye eğilimli ciltlerinde nem kaybını önler ve cildin doğal florasıyla uyum sağlar.

İçindekiler;

•    Ayçiçeği tohumu yağı
•    Tatlı badem çekirdeği yağı
•    Hindistan cevizi yağı
•    Adaçayı yaprağı yağı
•    Papatya çiçeği yağı
•    Rezene yağı
•    Jojoba tohumu yağı
•    Aspir tohumu yağı
•    Keten tohumu yağı

Ayçiçeği Tohumu Yağı

Cildi serbest radikallerin neden olduğu hasara karşı korur.

Daha Fazla

Tatlı Badem Çekirdeği Yağı

Cilt üzerinde derinlemesine nemlendirici etki sağlar.

Daha Fazla

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi zengin ve besleyici bir yağdır.

Daha Fazla

Adaçayı Yaprağı Yağı

Antiseptik ve antibakteriyel özellikleri ile bilinir.

Daha Fazla

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Clooe Tummy Oil, yeni doğan bebeklerden başlayarak tüm çocuklar için uygundur. Özel formülü, badem, adaçayı, hindistan cevizi, papatya ve rezene gibi %100 doğal bitki yağlarından oluşur. Bu masaj yağı, ebeveynlerin bebeklerine güvenle uygulayabileceği, bebeklerin karın ve ayak bölgesine nazik masajlar yaparak rahatlama sağlayan dermatolojik olarak test edilmiş bir üründür.

FAYDALARI

Clooe Tummy Oil Bebek Masaj Yağı, bebek ve çocukların sindirim sistemini destekler, gaz ve kolik rahatsızlıklarında doğal rahatlama sağlar. Kuru ve atopiye eğilimli ciltlerde nem kaybını önleyerek, cildin doğal nemini korur ve sağlıklı bir cilt florasının korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, bebeğinizle aranızdaki bağı güçlendirirken onları rahatlatır.

İÇİNDEKİLER

Ayçiçeği tohumu yağı, tatlı badem çekirdeği yağı, hindistan cevizi yağı, adaçayı yaprağı yağı, papatya çiçeği yağı, rezene yağı, jojoba tohumu yağı, aspir tohumu yağı ve keten tohumu yağı dahil olmak üzere seçkin doğal bitki yağları içerir.

İÇERMEYEN BİLEŞENLER

Bu ürün paraben, silikon, glüten, SLS, SLES, renklendiriciler, likit parafin ve petrol türevi maddeler gibi cildinize zarar verebilecek maddeler içermez. Bebeğinizin cildinin sağlığını ve doğal güzelliğini koruma altına alır.

NASIL KULLANILIR

Bebeğinizin karın bölgesine saat yönünde ve saat yönünün tersine dairesel hareketlerle uygulayın ve aynı zamanda ayaklarının altına nazikçe masaj yapın. Bebeğinizin banyo suyuna birkaç damla ekleyerek kullanabilirsiniz, bu sayede banyo rutini sırasında rahatlatıcı bir etki sağlar.

UYARILAR

Harici kullanım içindir. Göz ile temasından kaçının. Herhangi bir cilt reaksiyonu gözlemlenirse kullanımı durdurun ve doktorunuza başvurun. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Doğrudan güneş ışığından koruyun.

Hacim
30 ml
Kullanım Amacı
Rahatlatma
Adet
1
Test Keyo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.